Zadzwoń 530 020 290

Witamy w sklepie Galarti

Współpraca

Po rejestracji i weryfikacji w naszej hurtowni otrzymacie Państwo dostęp do zakupów w cenach hurtowych, indywidualne rabaty i promocje.

Współpracujemy również na zasadach dropshippingu.
Firma Galarti Group obecna jest na rynku międzynarodowym od ponad 10 lat. Zaprasza do współpracy właścicieli sklepów oraz sieci handlowych, a także przedsiębiorców z obszaru Unii Europejskiej oraz rynku wschodniego. Współpracujemy z partnerami z: Polski, Czech, Estoni, Słowacji, Litwy, Łotwy, Białorusi, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Anglii.

Jesteśmy bezpośrednim importerem najwyższej jakości galanterii skórzanej z Włoch i Francji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej.
Nasza oferta obejmuje torebki damskie ze skór naturalnych i ekologicznych, bagaże oraz pozostałe artykuły galanteryjne takie jak: portfele, paski, teczki, aktówki. W swojej ofercie posiadamy również kolekcję obuwia.
Współpracujemy z właścicielami uznanych marek, takich jak Monnari, Pierre Cardin, Pabia, David Jones, Galantry, Flora. Pełna oferta na stronie www.hurt.galarti.pl

Czekamy również na Ciebie. W celu nawiązania współpracy handlowej z naszą hurtownią on-line należy zarejestrować się w naszym systemie poprzez formularz rejestracyjny.

Rejestracja   Cooperation                        

Przy rejestracji należy podać:

  • dane firmy (nazwa, adres, NIP)
  • osoba kontaktowa
  • adres e-mail
  • telefon

Po zweryfikowaniu przez nas danych, otrzymacie Państwo od nas mailem dostęp do panelu hurtowego umożliwiającego składanie zamówień w cenach hurtowych, indywidualne rabaty i promocje.

Galarti Group oferuje Państwu również współpracę na zasadach dropshippingu.

Co to znaczy dla Ciebie

  • Nie inwestujesz ani jednego EURO >> w magazyn, a setki produktów oferowanych przez Galarti znajdą się na półkach Twojego eSklepu.
  • Zamówiony towar wysyłamy kurierem w bezpiecznych paczkach w 24h.
  • Ceny hurtowe otrzymujesz nawet za pojedyńcze zamówienie.
  • Każdego dnia Twój eSklep i magazyn synchronizujemy z naszym systemem e-commerce.

Zostań naszym partnerem a po weryfikacji i dostępię do naszego systemu otrzymasz dodatkowe indywiduale rabaty i promocje.
Zastrzegamy sobie prawo nieaktywowania konta bez podania przyczyny.

Zapraszamy do współpracy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt

e-mail: hurtownia@galarti.pl
lub zadzwoń +48 509 870 244 +48 603 800 619 +48 605 258 602 +48 530 020 290

Chcesz wiedzieć o wszystkich promocjach i nowościach?
Zapisz się na listę naszych subskrybentów