Zadzwoń +48 507 222 912, +48 606 854 547, +48 575 512 354

Witamy w sklepie Galarti

Portfele męskie

7 produkt(ów)

na stronę

Filtruj po

Filter

7 produkt(ów)

na stronę

Portfele męskie – praktyczne, trwałe, funkcjonalne

Każdy mężczyzna oczekuje od swoich akcesoriów oraz garderoby, aby były trwałe, funkcjonalne i praktyczne oraz dobrze się prezentowały. Nie inaczej jest w przypadku męskich portfeli. Od nich oczekuje się wysokiej jakości, funkcjonalności oraz trwałości. Ważne jest również to, aby portfel służył długo, miał odpowiednią liczbę kieszonek, które będą stosownie rozłożone oraz był odpowiedniej wielkości. Mężczyźni nie stawiają tak wyszukanych wymagań estetycznych jak kobiety, nie znaczy to wcale, że tych wymagań nie mają wcale. Jako hurtownia portfeli męskich posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór wysokiej jakości portfeli dla mężczyzn. Jest to wynik naszej wieloletniej pracy i konkretnej selekcji produktowej, którą prowadzimy w oparciu o jakość produktu, przystępną cenę, wykonanie, a także odpowiednie zaprojektowanie samego portfela.

Hurtownia portfeli męskich - wybór dla Twojego sklepu

Nasza hurtownia portfeli męskich stara się nie tylko zadowolić ceną i dostępnością produktów naszych klientów bezpośrednich. Myślimy zarówno o naszych Partnerach, jak i o klientach końcowych, i właśnie to sprawia, że jesteśmy solidnym dostawcą, który oferuje:

  • szeroką grupę produktów o dużym zróżnicowaniu,
  • niskie ceny,
  • produkty wysokiej jakości, ukierunkowane na potrzeby mężczyzny.

Nasza hurtownia stara się dostarczyć produkt, który nasi klienci będą mogli łatwo i szybko sprzedać. Atrakcyjna cena oraz sprawdzone marki polskich lub zagranicznych producentów to nasz pomysł na sukces. Mają to być również produkty, które będą charakteryzować się funkcjonalnością, czyli tym, czego oczekuje od portfela mężczyzna. W końcu ma to być szeroka gama produktów, tak aby zarówno nasz klient bezpośredni, jak i odbiorca końcowy mięli w czym wybierać i byli zadowoleni z dużego asortymentu towaru. Idąc tym tropem, jako hurtownia portfeli męskich posiadamy olbrzymią grupę produktów, którą selekcjonowaliśmyw oparciu o nasze doświadczenie i stała obecność w branży.

Hurtownia portfeli Pierre Cardin

Portfele Pierre Cardin to szczególnie duża grupa produktów w naszym asortymencie.

Pierre Cardin – marka z historią

Wysokiej jakości portfele to zawsze towar, który będzie sprzedawał się dobrze. Jesteśmy hurtownią, którą dostarcza galanterię skórzaną i nie tylko, a portfele są u nas ważnym elementem oferty i niezwykle istotną grupą produktów, którą dostarczamy każdego dnia do naszych bezpośrednich odbiorców. Jako hurtownia portfeli Pierre Cardin zdecydowaliśmy się rozbudować naszą ofertę właśnie o modele portfeli tej marki. Wszystko ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości, piękne i zaprojektowane z rozmachem portfele. Pierre Cardin jest profesjonalną marką, która doceniana jest przez kobiety i mężczyzn na całym świecie.

Oferta dostępna dla każdego

Jako hurtownia portfeli Pierre Cardin stawiamy na szerokość oferty tej marki, bo to co charakteryzuje te produkty to przede wszystkim gustowne wykonanie, niebagatelna jakość oraz pewnego rodzaju prestiż, jaki zapewnia posiadanie właśnie portfela Pierre Cardin. Zadbaliśmy o to, aby oferta była zróżnicowana i zarazem przystępna, dzięki czemu przedział cenowy jest bardzo duży i każdego z naszych klientów stać na to, aby nabyć portfel od znanego projektanta, czyli Pierre Cardin.

Znakomita jakość i funkcjonalność

Portfele Pierre Cardin charakteryzuje znakomita jakość wykonania. Produkty te szyte są z najlepszych skór, wykonane są z dbałością o szczegóły i jednocześnie są bardzo funkcjonalne, ponieważ posiadają wiele udogodnień. Dostarczamy naszym klientom zatem produkt, który sprzeda się łatwo i stosunkowo szybko, bowiem jest to wyrób z jednej strony ekskluzywny, z drugiej zaś strony stosunkowo tani, dzięki czemu klient końcowy może nabyć naprawdę dobrej jakości portfel w stosunkowo niskiej cenie, który będzie wspaniałym elementem garderoby zarówno mężczyzny, jak i kobiety.

Chcesz wiedzieć o wszystkich promocjach i nowościach?
Zapisz się na listę naszych subskrybentów